Akvarijní ryby a živočichové Arcadia Eden Komodo Krmení pro akvarijní ryby Krmení pro terarijní zvířata Mořské ryby a živočichové Oase Pet-potřeby Příslušenství Rostliny Studenovodní ryby Terarijní zvířata Tetra Tropical

Novinky

Z našeho katalogu


POZASTAVENÍ PRODEJE (COVID-19)

20. 10. 2020

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou situaci ohledně šíření nemoci COVID-19 pozastavujeme provoz aquarium.cz s platností od 21.10.2020

více »

Novinky v sortimentu - import z Peru

08. 11. 2016

Do našeho sortimentu stále přibývají nové druhy ryb. Tentokrát z Peru. Nově vám můžeme nabídnout například modré "tetry" Tyttocharax sp.(KB12), které jsou svou velikostí a výraznou modrou barv …

více »

Animonda Gran Carno Turkey/Duck

4593.jpg
Y704400g 40.00,- Kč
Y709800g 70.00,- Kč

více »

Purina Proplan Dog Performance Original Kuře&Rýže - Purina Proplan Dog Adult Performance Original

4899.jpg

Speciální receptura pro aktivnější a pracovní psy nebo pro feny v březosti a laktaci.

PRO PLAN Performance poskytuje dostatek energie pro aktivní a pracovní psy všech plemen od dosažení dospělosti po celý jejich aktivní život. Vyhovuje také specifickým energetickým a nutričním požadavkům březích nebo kojících fen.

Receptura PRO PLAN Performance poskytuje vyvážený poměr uhlohydrátů a tuků. Zajišťuje tak organismu stálý přísun energie během zátěže a pomáhá oddalovat nástup únavy. Vysoké hladiny vitamínů E a C chrání tělo před škodlivým působením volných radikálů a podporují silný a zdravý imunitní systém. PRO PLAN Performance je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro psy s vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami, bez barviv a konzervačních látek. Nabízí vše pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu vašeho psa po celý jeho život.

HI ENERGY – vyvážený poměr uhlohydrátů a tuků zajišťuje stabilní zdroj energie v průběhu dlouhotrvající zátěže a pomáhá oddálit nástup únavy. Vyšší hladiny vitamínů E a C pomáhají v boji s volnými radikály a posilují imunitní systém psa. Podporuje a ochraňuje více zatížený trávicí trakt dospělých pracujících psů. Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

Složení: Kuřecí maso (22%), dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (17%), kukuřičný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, pšenice, vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, rybí tuk, pivovarské kvasnice, sušená vejce, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, minerální látky, DL-methionin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (?-tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg.

S antioxidantem – směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny 31,0%, tuk 21,0%, popel 7,0%, vláknina 1,5%, vápník 1,4%, fosfor 1,0%, vlhkost 8,5%.

FA633kg 327.00,- Kč
FA6414kg 1167.00,- Kč

více »


Anketa

Máte zahradní jezírko?

Ano (39 %)
 

Ne (31 %)
 

Nemám, ale uvažuji o jeho pořízení (30 %)